Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

I. Objednávka a kupní smlouva

Veškeré potvrzené a dokončené objednávky jsou závazné! Naše nabídka je veřejným návrhem na uzavření kupní smlouvy za předem dohodnutou kupní cenu. Kupní smlouva je uzavřena s kupujícím, který dokončí objednávku, tímto se považuje kupní smlouva uzavřena. (Kupní smlouva se řídí občanským zákoníkem v platném znění) Kupující stvrzuje svou objednávkou souhlas s obchodními podmínkami i s reklamačním řádem tohoto eshopu. Pokud si kupující svou objednávku rozmyslí, je nutné co nejrychleji kontaktovat pracovníky eshopu o stornaci objednávky (max.6 hodin od objednání).

V případě, že Vámi vybraný zboží nebude momentálně k dispozici, bude Vás kontaktovat náš pracovník a domluví s Vámi výměnu za jiný druh zboží, popř. storno objednávky.
O spotřebitelskou smlouvu se jedná v případě, že jste spotřebitelem, tj. pokud jste fyzickou osobou a zboží kupujete mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání. V opačném případě se o spotřebitelskou smlouvu nejedná a nevztahuje se na Vás ochrana spotřebitele dle právních předpisů a těchto obchodních podmínek, ale vztahují se na Vás Všeobecné obchodní podmínky pro velkoobchod. Zejména jako nespotřebitel nemáte právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu.

II. Převzetí zboží

Kupující je povinen zboží převzít! V případě, že zboží bezdůvodně nepřevezmete, máme nárok na náhradu nákladů spojených s dodáním zboží a jeho uskladněním, jakož i dalších nákladů, které nám z důvodu nepřevzetí zboží vzniknou. Tyto náklady nepřesáhnou 10,- Kč za každý den trvání uskladnění. Náklady na uskladnění mohou dosáhnout maximálně částky celkem 500,- Kč nebo výše kupní ceny, pokud je nižší než 500 Kč.
 
 
Kupující při převzetí zboží ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Pokud se objeví poškození obalu sepíše s dopravcem protokol o poškození zásilky. Kupují by měl po převzetí zásilky zkontrolovat správnost dodaného (objednaného) zboží dle přiložené faktury a v případě nesrovnalostí ihned (buď telefonicky nebo emailem) informovat pracovníky eshopu.
 
 

III. Možnosti dopravy a platby
 
Zasíláme výhradně Českou Poštou
Balík do ruky 109 Kč
Balík na poštu 99 Kč
Dobírka: 30 Kč
Naše zásilky jsou vždy pojištěny proti ztrátě nebo poškození.
 
Bankovní spojení
Číslo účtu pro platbu z ČR:
ČSOB: 276889605/0300
 
Číslo účtu pro platbu ze Slovenska
 
Fio Banka: 2700208506/8330
 
Částka pro příkaz = Celková cena objednávky včetně dopravného
Variabilní symbol = Číslo objednávky

Tato platba je vždy vnitrostátní. Banka Vám naúčtuje pouze poplatek za ochozí vnitrostátní platbu dle jejího platného ceníku.
 
 
IV. Odstoupení od kupní smlouvy
 
Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od obdržení zboží. Při odsoupení zboží jste povinni vrátit zboží do 14 dní na naši doručovací adresu uvedenou níže nebo v sekci kontakty. V souladu s § 1837 občanského zákoníku není možné odstoupit od kupní smlouvy v případě, že dodané zboží bylo upraveno dle požadavků zákazníka. V tomto eshopu se jedná zejména o záclony zastřižené na míru.
 
Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání v e vhodném obalu . Zároveň doporučujeme přiložit fakturu a na ní uvedeno číslo účtu pro navrácení peněžních prostředků.
 
 
Po doručení vráceného zboží (odstoupení od kupní smlouvy) prodávajícímu, bude kupujícímu zaslána celková částka včetně poštovného, které kupující zaplatil při objednávce. Poštovné vynaložené na navrácení zboží prodávajícímu hradí kupující. Veškeré finanční prostředky vracíme do 14 dní od obdržení vráceného zboží.


V případě vrácení pouze části věcí z faktury bude poštovné odečteno. Objemové a věrnostní slevy budou poníženy o částku za vrácené zboží.

Zboží, které vracíte zpět NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU. Takto zaslané zásilky nejsme povinni přijmout.
 
Adresa pro navrácení zboží:
Ing. Jan Bočánek
Agrestowa 25A, Zebrzydowice, 43-410, PolskoV. Reklamace
Reklamace zboží bude vyřízena dle zákona do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží spolu s fakturou, na kterou uveďte co reklamujete. Zákazník bude emailem informován o přijetí zboží k reklamaci. Po vyřízení bude opět informován emailem, jak reklamace dopadla.

Zboží k reklamaci zasílejte čisté. Zabalte do vhodného obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky a výrobce neuzná záruku u zboží poškozeného při přepravě.
 
Kupující má právo mimosoudního řešení.


VI. Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na uvedenou dodací adresu. Nedílnou součástí zásilky je i faktura na zakoupené zboží.

Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné a nelze je využít k jiným účelům.
Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo na odstoupení od kupní smlouvy (závazné objednávky) v případě, že není zboží skladem a nedohodne se s kupujícím na jiné objednávce.


VII. Ochrana osobních údajů a zasílání obchodních sdělení

Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo (dále společně vše jen jako „osobní údaje“). Prodávající nikdy nepředá tyto údaje třetí osobě.

Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení prodávajícímu.


VIII. Závěrečné ustanovení

Odesláním závazné objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami platnými v den objednávky. Souhlasí i s cenou platnou v den objednání zboží, pokud nebylo v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Pokud není v obchodních podmínkách stanoveno jinak, řídí se prodávající i kupující právy a povinnostmi dle zákona č. 89/2012 Sb., občanským zákoníkem, v účinném znění (dále jen „občanský zákoník“) a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů (pouze pokud jste spotřebitelem).

Poslední úprava podmínek: 20.04. 2017